Zamknij okno
JTI Kariera

Stawiamy na młodych!
Zacznij swoją przygodę od praktyk i staży w JTI

Staże inżynierskie

Do naszej fabryki chcemy pozyskiwać utalentowanych studentów kierunków technicznych, którzy wykazują się inicjatywą oraz nowatorskimi pomysłami w ramach realizowanych przez siebie projektów. Staż trwa pół roku i w jego trakcie nasi specjaliści dzielą się ze stażystami swoją wiedzą i doświadczeniem osiągając przez to wspólne sukcesy.

Staż inżynierski JTI zatytułowany jest „Have a Good Start”. W ramach stażu inżynierskiego poszukujemy studentów ostatnich lat studiów gotowych sprostać nowym wyzwaniom. Jeżeli powyższy opis dotyczy Ciebie to znaczy, że staż inzynierski JTI Polska został przygotowany właśnie dla Ciebie. 

Oferta

Młodym stażystom oferujemy zdobycie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz możliwość podjęcia pracy nad własnym projektem. Oprócz realizacji własnego projektu nasi stażyści otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie. Czas trwania stażu obejmuje okres od lipca do grudnia. W ten sposób nasi stażyści stają się pełnoprawnymi członkami naszego zespołu. W ramach stażu odbywającego się w fabryce w Gostkowie Starym koło Łodzi zapewniamy bezpłatny transport do pracy. Kolejnym benefitem jest dofinansowanie posiłków na stołówce.

Korzyści

Program stażowy JTI Polska oferuje mnóstwo korzyści. Młodzi studenci mogą zdobyć cenne doświadczenie zawodowe w naszej firmie. Wykorzystując swoją wiedzę w praktyce i osiągając zadowalające rezultaty, stażyści są rekrutowani do pracy na etacie po ukończonym pomyślnie stażu. Poznanie metod pracy w międzynarodowej korporacji oraz otrzymanie referencji to kolejne elementy wartości dodanej dla stażysty. Ponadto oferowane jest bezpośrednie wsparcie wykwalifikowanych specjalistów, bogaty system szkoleń i regularna informacja zwrotna dotycząca postępów pracy.

Profil kandydata

Poszukujemy studentów 4. lub 5. roku kierunków technicznych bądź absolwentów będących maksymalnie rok po ukończeniu studiów. Ze względu na międzynarodową specyfikę firmy wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego. Obsługa pakietu Microsoft Office, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz pozytywne nastawienie to elementy konieczne aby podjąć staż w naszej firmie. Oczekujemy od naszych stażystów dostępności co najmniej 3 dni w tygodniu.

 


JTI Kariera