Zamknij okno
JTI Kariera

Stawiamy na młodych!
Zacznij swoją przygodę od praktyk i staży w JTI

Programy międzynarodowe

JTI oferuje szerokie możliwości podjęcia wyjazdu zagranicznego. Najważniejsze są tutaj ambicje pracowników – to one sa motorem działań. Nasza firma wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracowników. Jeśli chcą przenieść się do biura, gdzie będą mogli rozwijać swoją karierą w szybko zmieniającym się środowisku, przełożeni robią wszystko żeby im to umożliwić.

Ponadto praca w  naszej firmie daje szansę udziału w międzynarodowych projektach i licznych szkoleniach. Szanse takie mają zarówno specjaliści, jak i managerowie. Od kilku lat istnieje możliwość wyjazdu w ramach tzw. short-term assignment, na kilku lub kilkunastomiesięczne staże, w trakcie których pracownicy mają możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego, poznania osób pracujących na podobnych stanowiskach w innych krajach i wdrożenia się w praktyki podejmowane i rozwiązania implementowane za granicą. Dla najzdolniejszych istnieje możliwość przedłużenia wyjazdu i wspierania podjętej przez nich kariery międzynarodowej.

Programy rozwojowe MORE i CE DEVELOPMENT

Programy JTI Polska są unikalną na naszym rynku propozycją dla studentów ostatnich lat studiów i absolwentów uczelni wyższych. W czasie 2 lat trwania programu studenci mają możlwiość trzykrotnej zmiany miejsca zamieszkania. Uczestnicy programu zaczynają od pracy w swoim ojczystym kraju, następnie realizują projekty w siedzibie głównej JTI w Genewie, by po 16 miesiącach kontynuować pracę w jednym z krajów całego świata, w którym działamy w ramach programu MORE lub Europy Centralnej w ramach programu CE Development. Rozpoczęcie kariery na międzynarodowym rynku oferującym sprzedaż globalnych marek pośród zagranicznych kolegów jest doskonałą formą szybkiego zwiększenia swoich umiejętności, które mogą być wykorzystane w każdym środowisku pracy niezależnie od tego gdzie będziemy chcieli pracować docelowo. Nie ma jednoznacznie określonego terminu kiedy odbywają sie programy, wszystko uzależnione jest od bieżących potrzeb biznesowych organizacji.JTI Kariera