Zamknij okno
JTI Kariera

Stawiamy na młodych!
Zacznij swoją przygodę od praktyk i staży w JTI

Program Stażowy JUMP

W odpowiedzi na bieżące zapotrzebowanie poszczególnych działów w JTI Polska organizowane są kilkumiesięczne płatne staże w trakcie całego roku. W ramach dostosowania oferty staży do możliwości czasowych studentów firma oferuje elastyczny czas pracy oraz niezbędne narzędzia do pracy z domu tak aby studenci mogli bezkolizyjnie łączyć staż ze studiami, dopasowując czas pracy do grafików zajęć.

Uczestnicy stażu zostają włączeni w realizację codziennych zadań biznesowych danego działu, dzięki czemu dogłębnie poznają specyfikę jego pracy. Współpracując z innymi zespołami mają możliwość zobaczyć jak funkcjonuje międzynarodowa firma i zaobserwować zależności między jej jednostkami.

Do kogo kierujemy naszą ofertę

Propozycje staży skierowane są do studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów, którzy płynnie posługują się językiem angielskim i wykazują się nieszablonowym myśleniem, inicjatywą, otwartością na nowe doświadczenia, a w swojej pracy stawiają na jakość. Na program stażowy zatrudniamy studentów czujących głód wiedzy, poszukujących możliwości rozwoju oraz lubiących wyzwania i potrafiących znaleźć drogę do realizacji każdego celu. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, rozpiera cię energia do działania i chętnie przejmujesz inicjatywę powinieneś zaaplikować na staż do naszej firmy.

Twoja szansa

Staże w naszej firmie umożliwiają studentom i absolwentom mieć realny wpływ na działanie firmy. Już od pierwszych dni pracy wdrażamy naszych nowych stażystów w strukturę firmy, tak aby od początku swojej kariery w JTI mieli realne możliwości tworzenia nowych systemów i implementowania procedur. Jesteśmy otwarci na ulepszanie dotychczasowych lub wdrażanie nowych bardziej efektywnych rozwiązań. Dzięki stażom dajemy realne możliwości zdobywania doświadczeń zawodowych oraz awansów w różnych działach zarówno w Polsce, jak i za granicą. To wszystko jest możliwe do osiągnięcia przy wsparciu otwartych, doświadczonych i dzielących się wiedzą współpracowników, przyjaznej atmosfery pracy, Indywidualnych Planów Rozwojowych, programów wsparcia talentów i wielu innych udogodnień dla Ciebie i Twojej pracy. Twój rozwój w ramach JTI jest dla nas najważniejszy!

Dowiedz się więcej na stronie www.jump.jti.comJTI Kariera