Zamknij okno
JTI Kariera

Stawiamy na młodych!
Zacznij swoją przygodę od praktyk i staży w JTI

Program Ambasadorski

Firma JTI Polska w 2011 r. stworzyła i wdrożyła własny Program Ambasadorski. Program ma na celu zwiększenie rozpoznawalności firmy jako pracodawcy i świadomości marki, jaką jest JTI Polska. Ambasadorzy wyłaniani są w drodze standardowej rekrutacji. 

Ambasadorzy współpracują na bieżąco z Działem HR przy okazji przygotowywania warsztatów, targów pracy czy też innych działań skierowanych do studentów. Młodzi studenci to osoby, które mogą przyjść do siedziby firmy, zobaczyć, co się w niej dzieje i z tymi informacjami wrócić na uczelnię, aby opowiedzieć o tym swoim kolegom. Nasi reprezentanci monitorują wydarzenia i rekomendują najbardziej efektywne formy aktywności promocyjnej firmy jako pracodawcy na uczelniach.

Oferta

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich studentów najlepszych warszawskich oraz łódzkich uczelni wyższych. Poprzez uczestnictwo w Programie Ambasadorskim dajemy możliwość poznania międzynarodowej firmy FMCG i specyfiki branży tytoniowej. W trakcie trwania programu zapewniamy regularne spotkania projektowe w biurze w Warszawie oraz spotkania z pracownikami firmy w ramach potrzeb zgłaszanych przez Ambasadorów. Każda z osób otrzymuje możliwość zrealizowania samodzielnego projektu zgodnego ze strategią naszej firmy i opiekę oraz wsparcie pracownika. Ambasador staje się swoistym pracownikiem naszej firmy, gdyż jest na równi objęty szkoleniami rozwijającymi kompetencje i wspierającymi realizowanie aktywności i zadań. Dodatkową atrakcją są spotkania integracyjne np. wyjście na kręgle czy wspólny wyjazd wszystkich Ambasadorów do fabryki, gdzie mają możliwość zapoznać się z nowoczesnymi technologiami, dzięki którym produkowane są nasze towary.  Nasza firma jest zawsze otwarta na inicjatywy, z tego względu każda propozycja projektu zgłoszona przez Ambasadora jest indywidualnie rozpatrywana. Szczególnie popieramy inicjatywy dotyczące promocji JTI Polska jako przyjaznego pracodawcy. Dużym bonusem dla najlepszych Ambasadorów jest skrócony proces rekrutacji na Program Praktyk Letnich.

Interesują nas szczególnie aktywni studenci pełni pasji i zaangażowania. Ważne jest aby byli aktywni i podejmowali inicjatywy. Doświadczenie w organizacji studenckiej jest dodatkowym atutem.

 


JTI Kariera