Zamknij okno
JTI Kariera

Stawiamy na młodych!
Zacznij swoją przygodę od praktyk i staży w JTI

Proces rekrutacji

Zatrudnianie właściwych ludzi na właściwe stanowiska to jedno z najważniejszych zadań naszej firmy. Wszyscy wiedzą, że najważniejszym zasobem każdego przedsiębiorstwa są właśnie pracownicy. Im są lepsi tym sprawniej działa organizacja.

Nasze propozycje skierowane są do studentów i absolwentów wszystkich kierunków studiów, którzy płynnie posługują się językiem angielskim i wykazują się nieszablonowym myśleniem, inicjatywą, otwartością na nowe doświadczenia, a w swojej pracy stawiają na jakość. Jeśli myślisz logicznie, pracujesz z pasją i potrafisz współpracować z innymi, to jest to firma dla Ciebie. 

Etapy procesu rekrutacyjnego

Etapy procesu rekrutacyjnego są odmienne w zależności od stanowiska na jakie się aplikuje. Osoby, które przeszły pierwszą selekcję na podstawie dokumentów CV i listów motywacyjnych są zapraszane na rozmowy rekrutacyjne. Pierwsza rozmowa odbywa się z przedstawicielem działu personalnego, druga z bezpośrednim przełożonym, natomiast trzecia ze zwierzchnikiem całej jednostki. Naszym procesom często towarzyszą liczne testy ze znajomości obsługi programów, języka angielskiego, próbki pracy czy assessment center. 

Zachęcamy cię do śledzenia bieżących ofert pracy, praktyk i staży na stronach pracuj.pl jak i na stronie www.jump.jti.com, gdzie znajdziesz ogłoszenia o rozpoczynającym się naborze do wymienionych programów i nie tylko. Kliknij tu aby obejrzeć aktualne oferty. 

 


JTI Kariera