Zamknij okno
JTI Kariera

W drodze do kariery
Zadbaj o swoją karierę już teraz

FAQ

Jakie wymagania są stawiane kandydatom do pracy?

Na każdym stanowisku stawiane są odmienne wymagania. Konkretne informacje zawsze są zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Pełną listę aktualnych ogłoszeń znajdziesz klikając błękitny baner „Najnowsze oferty pracy” na stronie głównej.

Gdzie zamieszczamy informacje o rekrutacjach?

Wszystkie informacje o poszukiwanych pracownikach znajdują się na naszej stronie globalnej w zakładce kariera, do której dostęp można uzyskać poprzez naszą stronę kariery po kilknięciu błękitnego banera „Najnowsze oferty pracy” na stronie głównej. Ponadto nasze oferty publikujemy również na portalach rekrutacyjnych np. www.pracuj.pl.

Jakie dokumenty są wymagane przy składaniu aplikacji?

Przy składaniu aplikacji wymagane jest dołączenie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim. 

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

Proces trwa od momentu opublikowania ogłoszenia. W pierwszym etapie analizowane są nadesłane zgłoszenia i wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowy z przedstawicielem działu personalnego. Kolejna rozmowa odbywa się z bezpośrednim przełożonym działu,  do którego składamy aplikację. W zależności od charakteru stanowiska rozmowom towarzyszą próbki pracy, assessment center i/lub testy analityczne. Więcej szczegółów w „Proces rekrutacji” w zakładce strefa studenta i absolwenta oraz strefa profesjonalisty.

Jak długo trwa proces rekrutacyjny?

Proces rekrutacyjny trwa około miesiąca, niemniej jednak wszystko zależy od stanowiska, na które składana jest aplikacja oraz od różnych okoliczności, których nie da się przewidzieć. Proces ten odpowiednio może się wydłużyć bądź skrócić.

W jaki sposób mogę się upewnić czy moje zgłoszenie aplikacyjne zostało przyjęte?

Po prawidłowym wypełnieniu formularza aplikacyjnego system automatycznie wysyła na twojego maila potwierdzenie złożenia aplikacji na dane stanowisko. Jest to jednoznaczna informacja o tym, że aplikacja zostanie rozpatrzona.

Jakie świadczenia oferuje firma?

Podstawą świadczeń jest pensja. Każdemu pracownikowi oferowany jest ponadto pakiet usług medycznych, ubezpieczenie na życie oraz karta uprawniającą do wstępu na obiekty sportowe rozlokowane na terenie całego kraju. Pracownicy moga liczyć na dofinansowanie lekcji języka angielskiego oraz świąteczne świadczenia pieniężne. Więcej szczegółów w zakładce Wynagrodzenia i świadczenia.

Jaka jest możliwość rozwoju w firmie?

Firma stawia na indywidualne podejście do rozwoju. Pracownicy chętnie i bez obaw przystępują do podnoszenia swoich kwalifikacji. W naszej firmie dostępne są różne narzędzia, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje kompetencje m.in szkolenia, mentoring, coaching, szkolenia online, studia podyplomowe, wyjazdy zagraniczne i MBA. Oprócz tego staramy się na bieżąco kontrolować czy nasze standardy odpowiadają pracownikom poprzez Badanie Zaangażowania Pracowników. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów lub inne formy rozwoju praktykowane przez naszą firmę przejdź do Rozwój i szkolenia.

Ile czasu trwa wypełnienie aplikacji online oraz jakie są niezbędne informacje, które trzeba wiedzieć przed przystąpieniem do złożenia wniosku?

Wypełnienie aplikacji online trwa około 5 minut. Aby zapoznać się z aktualnymi ofertami należy kliknąć nasz baner na stronie głównej lub w zakładce Aktualne oferty i wybrać lokalizację Polska.  W celu płynnego przejścia przez cały proces zalecamy zmianę języka wniosku na język polski. 

Aplikując po raz pierwszy do naszej firmy niezbędne będzie podanie swojego adresu mailowego, na który zostanie wysłane potwierdzenie założenia konta w naszym systemie. Stanowi to duże ułatwienie dla wszystkich aplikujących, gdyż przy kolejnych aplikacjach nie będzie konieczne uzupełnianie wszystkich treści ponownie tylko zaakceptowanie już wprowadzonych danych dla konkretnego stanowiska. Niezmiernie ważne jest, aby każdy kolejny krok był zaakceptowany i wyświetlał się na końcu każdej sekcji niebieski znacznik potwierdzający wypełnienie etapu wniosku. Po uzupełnieniu całego wniosku należy zaakceptować i wysłać do nas swoją aplikację. Potwierdzenie poprawnie złożonej aplikacji zostanie wysłane na maila.JTI Kariera