Zamknij okno
JTI Kariera

Sprawdź, jak pracujemy
Zdobądź więcej informacji o pracy w JTI

Rozwój

To co wyróżnia naszą firmę spośród innych pracodawców, to na pewno duże zaangażowanie w rozwój kompetencji pracowników. Polityka rozwojowa połączona jest ze wszystkimi pozostałymi elementami strategii personalnej w JTI. System umożliwia dobre zarządzanie oczekiwaniami pracowników, gdyż każdy z nich podlega dokładnej analizie pod kątem kompetencji, oceny wyników pracy i potencjału.

JTI chce dawać szanse rozwoju przede wszystkim pracownikom już zatrudnionym w firmie, stawiając na rekrutację wewnętrzną. Każdy pracownik może zgłosić się do procesu rekrutacji wewnętrznej i zmierzyć się z pozostałymi kandydatami spełniając określone wymagania.

Organizacja inwestuje w długofalowe programy rozwojowe, a pracownicy mają możliwość wpływu na budowanie swojej ścieżki kariery. Firma stawia na indywidualne podejście do rozwoju. Pracownicy chętnie i bez obaw przystępują do podnoszenia swoich kwalifikacji. W naszej firmie dostępne są różne narzędzia, dzięki którym pracownicy mogą podnosić swoje kompetencje m.in szkolenia, mentoring, coaching, szkolenia online, studia podyplomowe, wyjazdy zagraniczne i MBA. Proces zarządzania talentami daje możliwość rozwijania kariery nie tylko w Polsce. Pracownicy wyjeżdżają na kontrakty trwające przeważnie od 8 do 12 miesięcy.JTI Kariera