Zamknij okno
JTI Kariera

Sprawdź, jak pracujemy
Zdobądź więcej informacji o pracy w JTI

JTI po godzinach

Nasza firma daje szansę własnego rozwoju także po pracy. Dobrym przykładem są półroczne przygotowania i udział drużyny JTI Polska w Piłkarskich Mistrzostwach Regionu Europy Wschodniej w Serbii (w maju rozgrywanych na boiskach certyfikowanych przez UEFA i FIFA) oraz w Mistrzostwach Regionu Europy Centralnej w Niemczech (w czerwcu na stadionie FC Kolonii). W 2012 r. nasza drużyna w obu tych imprezach spisała się bardzo dobrze. Świadczą o tym nasze osiągnięcia.

  1. Piłkarskie Mistrzostwa Regionu Europy Wschodniej JTI:
  • III miejsce piłkarek w konkursie strzelania rzutów karnych,
  • V miejsce męskiej drużyny piłkarskiej,
  • nagroda Fair Play dla drużyny JTI Polska.
  1. Piłkarskie Mistrzostwa Regionu Europy Centralnej JTI:
  • I miejsce drużyny JTI Polska (składającej się z piłkarzy i piłkarek). Wygrana we wszystkich 6 rozegranych meczach (bilans: 14 strzelonych bramek, 0 straconych).

W przygotowaniach do imprezy i w samych mistrzostwach wzięło udział łącznie około 40 pracowników JTI Polska. Podczas mistrzostw nasza drużyna rywalizowała z zespołami z takich krajów jak: Szwecja, Niemcy, Węgry, Ukraina, Rosja, Gruzja czy Kirgistan. 

Wyjazdy na piłkarskie turnieje zagraniczne to znakomita okazja do poznania pracowników JTI z innych zakątków Europy i świata, ich zwyczajów, a także skosztowania lokalnego jedzenia podczas wieczornych bankietów. Bycie członkiem drużyny piłkarskiej jest dobrowolne, niemniej jednak zawsze jest wielu chętnych aby sprostać wyzwaniom sportowym. Nasza firma inspiruje integracje pracowników oraz zespołów poprzez wspieranie inicjatyw na poziomie firmy lokalnie oraz globalnie.

 


JTI Kariera