Zamknij okno
JTI Kariera

Sprawdź, jak pracujemy
Zdobądź więcej informacji o pracy w JTI

Aktualne oferty

Poszukujemy osób zaangażowanych, energicznych, kreatywnych, które swoją pracę utożsamiają z najwyższą jakością. Zależy nam na osobach, które są zorientowane na coraz lepsze wyniki, mają własne pasje i zainteresowania. Przyjmujemy do naszego zespołu ludzi chcących iść o krok dalej, zdobywać wiedzę i unikalne doświadczenia. 

Jeżeli jesteś osobą ambitną, która chce budować swoją karierę w międzynarodowym środowisku pracując w zgranym zespole, dołącz do nas! W JTI wierzymy, że kluczem do sukcesu są ludzie.

Po kliknięciu baneru zostaniesz przekierowany na globalną stronę JTI. Wybierając Polskę będziesz mógł zapoznać się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Warto także dokonać zmiany języka na język polski, tak aby cały proces składania wniosku był w pełni zrozumiały. Przy informacjach o stanowiskach na jakie można aplikować znajduje się także przydatna data do kiedy przyjmujemy aplikacje. Cały proces składania wniosku trwa około 5 minut i wymaga uzupełnienia informacji oraz dołączenia dokumentów: CV i list motywacyjny. Niezmiernie ważne jest aby każdy kolejny krok był zaakceptowany i wyświetlał się na końcu każdej sekcji niebieski znacznik potwierdzający wypełnienie każdego etapu wniosku. Po uzupełnieniu całego wniosku należy zaakceptować i wysłać do nas swoją aplikację. Potwierdzenie poprawnie złożonej aplikacji zostanie wysłane na maila.

 


JTI Kariera