Zamknij okno
JTI Kariera

Zobacz, kim jesteśmy
Dowiedz się więcej o JTI

JTI w Polsce

Na polskim rynku JTI obecna jest od 2003 r. Dzięki znaczącym inwestycjom i skutecznej strategii systematycznie się rozwijamy. W czerwcu 2015 r.  JTI Polska osiągnęła udziały rynkowe przekraczające 17 %. Do naszego portfolio należą m.in. takie marki jak: Camel, LD, Winston i Mevius.

JTI Polska Sp. z o.o. zatrudnia w Polsce ponad 900 pracowników. W Warszawie mieści się Biuro Zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi, w Starym Gostkwie koło Łodzi jest zlokalizowana nowoczesna fabryka produkująca na rynek krajowy i rynki globalne. Z kolei sieć sprzedaży, z przedstawicielami handlowymi JTI, obejmuje swoją działalnością obszar całego kraju.

Atmosfera

Choć dobra atmosfera pracy to głównie zasługa pracowników, firma stara się dodatkowo inspirować integrację zespołów, wspierając różnego rodzaju wydarzenia organizowane na poziomie całej firmy i poszczególnych działów. Pracownicy uczestniczą m.in. w spotkaniach świątecznych i w corocznej konferencji. Spotykają się również podczas firmowych rozgrywek sportowych w różnych dyscyplinach: kręglach, piłce nożnej, siatkówce itp. Można wtedy porozmawiać, poznać się, wspólnie spędzić czas. Sportowe pasje pracownicy mogą również realizować dzięki licznym benefitom oferowanym przez firmę. 

Dobra współpraca

Dobra atmosfera wynika w dużej mierze ze swobodnej i bezpośredniej komunikacji pomiędzy pracownikami, nieformalnego podejścia oraz szacunku dla każdej osoby. Pojawiające się problemy rozwiązuje się na bieżąco, nie czekając na spotkania – po prostu wymieniając się pomysłami zarówno ze współpracownikami jak i z przełożonymi. Pracownicy, niezależnie od stanowiska, mają możliwość otwarcie zgłaszać swoje rozwiązania bezpośrednio do osób, których to dotyczy, nawet jeśli są to wyźsi rangą managerowie. Wszyscy zgodnie przyznają, że w firmie po prostu czują się dobrze. W trudnych momentach – zarówno zawodowych, jak i prywatnych – mogą liczyć na pomoc kolegów z pracy.JTI Kariera