Zamknij okno
JTI Kariera

Bądź na bieżąco
Przeczytaj najnowsze informacje o JTI

JTI Global Top Employer

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma otrzymała certyfikat GLOBAL TOP EMPLOYERS! Taka nagroda została przyznana w tym roku po raz pierwszy. JTI znalazła się w gronie 5 firm z całego świata, które otrzymały to zaszczytne wyróżnienie, a uroczysta ceremonia wręczenia nagród odbyła się 5 marca w Amsterdamie. JTI została doceniona w 33 lokalizacjach, reprezentujących kraje Europy, Azji i Bliskiego Wschodu, za stworzenie wyjątkowych miejsc pracy, które pozwalają pracownikom rozwijać się i rosnąć wraz z organizacją.

Przemawiając na ceremonii, Ilona Alonso, Global Human Resources HQ VP, powiedziała: "Ta nagroda to uznanie dla wysokich standardów funkcjonujących w JTI na całym świecie i naszego stałego zaangażowania w promowanie zróżnicowanego środowiska pracy, w którym pracownicy odnoszą sukcesy. Rekrutacja najlepszych kandydatów i rozwój umiejętności pracowników to DNA całego JTI.”

Niewątpliwie jest to powód do dumy, tym bardziej że historia z nagrodami Top Employers dla JTI zaczęła się właśnie w Polsce w 2010 roku!

< Powrót do listy aktualnościJTI Kariera